Antalya Koçluk

Koçluğun içeriğinde, sürecinde neler var? Hayatta şu an nerede olduğumuza bakmaksızın ,her zaman daha fazlasını isteriz. Daha fazla başarı, daha fazla para, daha yakın ilişkiler. Hayata ve yaşadıklarımıza dair daha derin anlam vs. Öte yandan çoğu insan kendi kendine sıkı bir çalışmayla her şeyin üstesinden gelebileceğine ve bu yolla arzuladığı başarı, mutluluk, para vs. her şeye ulaşabileceğine inanır.Onlara göre Ödenmesi gereken bedeller vardır. İcabında sağlığından ödün verirler. İşin kötü tarafı, bu çaba sonuç verse de çoğu zaman bu sonuçlar kişinin kendisine ve çevresine yeterli ve tatmin edici görünmeyecektir. Koçluk da tam olarak burada işe yarar. İsteneni keşfetmek ya da karar vermek ve ona daha hızlı, kolay ve tatmin edici yollarla ulaşmak. 

Bir koç size doğru soruları sorarak ve cevapların hayata geçmesi için destekleyerek işleri sizin için kolaylaştırır. Örneğin; koçluk sürecinde şu türden bazı sorulara cevaplar bulmanız gerekecektir; Başarmak, sizin için ne anlama geliyor? Hayatınızın, sorumluluğunu gerçekten alıyor musunuz? Potansiyelinizi nasıl artırabilirsiniz? Yaşamından memnun olan,yeterince başarılı odlularına inanan insanlara, koçluk ne kazandırır? Yaşamınızı yeniden gözden geçirebiliriz. Tüm yaptıklarından tam anlamıyla sonsuz mutluluk duyuyor musun? Göz ardı ettiğiniz sorunlar olabilir mi? Hayatta başarılı olabilmek çok mu kolay? Ulaşmak istediğin bütün hedeflere ulaştın mı? Ulaştıklarından daha fazlası, anlamlısı, değerlisi, keyiflisi, kolayı.. yok mu; olamaz mı?Tüm bunlardan önemlisi Yaşam düzeyi seviyeniz nerelerde.Zirveye ulaşabildiniz mi .Sizin bilmediğiniz başka başarılar ,başka mutluluklar yok mu. Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

  Kariyer Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için : 

 İzmir’deki Kariyer Koçluğu Eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

Antalya’daki Kariyer Koçluğu Eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :antalya koçluk - koçluk antalya - koçluk nedir - koçluk eğitimi - nlp - koçluk becerileri - koçluk eğitimi nedir - koçluk eğitimi antalya - antalya koçluk eğitimi -

Yorumlar