Antalya Aile Koçluğu

Aile kurmaya hazır olmak, aldığımız en önemli kararlardandır. Aile içindeki tüm ilişkilerin sağlıklı kurulması ve geliştirilmesi, toplam kalite anlayışında en büyük paya sahiptir. Birbirimizi sevmek kadar, birbirimizin sevgi dilini anlamak, birey olarak kimliklerimize sahip çıkıp, kimliklerimizi geliştirmek; aile içi iletişimin önemli kesişenlerindendir. Aile koçluğu hizmetimiz, aile olmanın bilinci ile tüm bireylerine kaliteli iletişimi sağlamanın ve kaliteli yaşam sürdürmenin ipuçlarını vererek, yönlendirir. Aile koçluğunda yapılacak çalışmalar, ailenin her bir bireyi için ayrı ayrı düzenlenir. En başta belirlenen hedeflere ulaşmak, tıkanma noktalarını çözmek amacıyla; çalışmalar grup ve bireysel olarak takip edilir. Aile koçluğunun hedefi, ailelerin tıkandığı noktalardaki sorunları doğru teşhis ederek, çözüme kavuşturmak ve kalıcılığın sağlanması amacıyla kişisel gelişimlerinde destek olmaktır. 

 Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Aile Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için : 

 İzmir’deki Aile Koçluğu Eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

Antalya’daki Aile Koçluğu Eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :antalya aile koçluğu - aile terapisi - aile danışmanlığı sertifika programı - aile danışmanlığı eğitimi - aile danışmanlığı nedir - aile danışmanı - aile danışmanlığı eğitimi antalya -

Yorumlar